fbpx

Bar dhe kafene në bordin e anijeve tona

Mëngjesi ka kohën në moka pot

Per te filluar diten zgjedh nje kafe, per te vazhduar nje buzeqeshje.

Bari jone do te jete nje pike takimi gjate gjithe udhetimit, duke filluar qe ne mengjes me aromen intensive te kafese ekspres e cila miksohet me aromen e briosheve te ngrohte, ndersa ne darke mund te zgjedhni nje gote vere ose kokteile te ndryshem.

Ju duhet vetem te akomodoheni dhe te shijoni udhetimin. Bari jone disponon ekrane te medhenj TV per te bere udhetimin tuaj edhe me te kendshem.

REZERVIMI

Një drejtim
Book Now