fbpx

Pazar në bord

gjithçka dhe më shumë

Shopping eshte me teper se kaq

Butiku ne bord eshte komplet ne dispozicionin tend dhe kshu nuk do te duhet te heqesh dore nga te berit shopping.

Butiku eshte i hapur deri ne oret e vona te mbremjes, dhe mund te blesh produkte ekskluzive per burra , gra dhe femije, do te kesh ne dispozicion dhe profesionalitetin e eksperteve qe asistojne ne shitje te cilet do te ndihmojne, nese ju duhet, ne zgjedhjen e blerjeve tuaja.

Nese keni harruar dicka, mos u shqetesoni , ne bordin e trageteve tane mund ta gjesh me siguri… te presim!

REZERVIMI

Një drejtim
Book Now