fbpx

Shërbimet në bord

Asgjë nuk i lihet rastësisë

Me STARLINES pushimet nisin me udhetimin!

Tragetet tane kane te gjithe komoditetin per te garantuar nje eksperience udhetimi unik, ne relaks total. Sherbimet tona ne bord I pergjigjen cdo nevoje tende.

Ne bordin e kabinave tona te rehatshme, mund te relaksohesh dhe te arrish ne destinacion i fresket dhe i pushuar.

Akomodohu ne restorantettona dhe frymezohu nga menute origjinale te shefave tane te bordit. Restorantet tona Self-Service , do te jene ne gjendje te garantojne nvojat e te gjitheve me nje vakt te shpejte dhe aq te shijshem!

Nese ke deshire te argetohesh, mund te shijosh nje pije relaksuese, mund te besh shopping ose te argetohesh ne sallen e lojrave.

Pasagjeret tane te vegjel mund te jene te lire, te njohin miq te rinj dhe te festojne me menyren e tyre veren ne zonen e lojrave te dedikuar atyre.

REZERVIMI

Një drejtim
Book Now