fbpx

Akomodimi në bordin e anijeve tona

Rregulloni si të doni

Cdo pushim nis me nje enderr!

Periudha e pushimeve eshte per te gjithe ne periudha me e shumepritur e vitit.

Gjate pushimeve mund te shkeputemi teresisht dhe ti dedikohemi vetes tone dhe asajt qe na pelqen me shume te bejme.

Me ne mund te udhetoni ne relaksin total dhe te mberrini ne destinacionin tuaj ne menyren me komode, duke zgjedhur nga tipologji te ndryshme sistemimi.

Ne bordin e trageteve tane do te gjeni kabina qe mund te mirepesin nga dy ne kater persona, kabina te brendshme ( pa dritare) dhe te jashtme (me dritare).

Ndersa nese je ne kerkim te nje zgjidhjeje me ekonomike pa hequr dore nga komoditeti per te pushuar gjate udhetimit, mund te prenotoni poltronat, komode me sedilje te numeruara , ponte ose ulese e cila perfaqeson akomodimin me ekonomik , ku nuk te parashikon nje vend te shenuar por do te kesh lirine per t’u akomoduar ne uleset e jashtme , ne bare dhe ne sallonet e bordit.

Atehere c’tju themi… zgjedhja eshte e juaja!!!

REZERVIMI

Një drejtim
Book Now