fbpx
24 February 2021

Paxos

Paxos Ishulli, një destinacion i dashur turistik i frekuentuar nga shumë italianë dhe grekë të cilët e zgjedhin atë si një destinacion të përshtatshëm për udhëtime […]
24 February 2021

Sivota

Sivota Sivota e vendosur vetëm 20 minuta me makinë nga porti i Igumenicës, ai është një fshat piktoresk peshkimi që është shndërruar me kalimin e kohës […]
24 February 2021

Parga

Parga Conosciuta anche come la ‘’perla dello Ionio’’ è una deliziosa località turista greca che fa parte della regione di Preveza. Parga una vera e propria […]
24 February 2021

Lefkada

Lefkada Eshte ishulli i thesareve te fshehur me panorama qe te lene me gojehapur dhe me siguri nje nga ishujt me pak te njohur por me […]
24 February 2021

Corfù

Corfù E ashtuquajtur edhe Kerkyra, eshte nga ishujt me te rendesishem greke, dhe qellimi ideal per pushime te verteta. Nga bukurite e saj natyrale mund te […]
24 February 2021

Qefalonia

Qefalonia E njohur gjithashtu edhe si “Kaffalonia” ose “Ishulli I Kapiten Corelli”, me i madhi i ishujve Aeolian ka shume sherbime per te ofruar per turistet […]
24 February 2021

Vlora

Vlora Vlora ka fatin të gjendet në detin e kristaltë Jon në pikën ku fillojnë ato ujërat të detit Adriatik dhe ku bregdeti fillon të ndryshojë, […]
24 February 2021

Saranda

Saranda Eshte nje nga vendet me te famshme te turizmit ne te gjithe “Rivieren Shqiptare”, e pelqyer per me teper nga te rinjte.Ne vitet e fundit, […]
24 March 2020

Informativa Covid 19

Book Now